ML6812FE
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
ML6812FE
Manufacturer
Ohmite
Description
RESISTOR AXIAL
Manufacturer :
Ohmite
Product Category :
Through Hole Resistors
Package :
Tape and Reel (TR)
Length :
7.68 (195.1mm)
Series :
Features :
Polished Chrome Finish
End - Size :
7/16
Weight :
Tool Type :
Combination, Ratcheting
Product Status :
Obsolete
Datasheets
ML6812FE
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
ML6810FE Ohmite 15,096 RESISTOR AXIAL
ML6810FE-R52 Ohmite 14,233 RES 681 OHM 1% 1/2W AXIAL
ML6812FE-R52 Ohmite 27,687 RES 68.1K OHM 1% 1/2W AXIAL