ME20A4803Q01
Mfr.Part #
ME20A4803Q01
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W
Product Category :
Width :
47 mm
RoHS :
Details
Input Voltage :
100 VAC to 240 VAC
Subcategory :
AC-DC Power Supply
Number of Outputs :
1 Output
Minimum Operating Temperature :
- 20 C
Connector Type :
Barrel Connector
Series :
ME20
Maximum Operating Temperature :
+ 70 C
Efficiency :
Level V
Length :
84 mm
Product Category :
Desktop AC Adapters
Brand :
Condor / SL Power
Mounting Style :
Desktop
Output Power :
10 W
Region :
Universal
Product Type :
Desktop AC Adapters
SL Power
Height :
32 mm