ME20A1503C01
Mfr.Part #
ME20A1503C01
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W
Product Category :
Height :
1.5 in
Width :
1.9 in
Input Voltage :
100 VAC to 240 VAC
SL Power
Brand :
Condor / SL Power
Maximum Operating Temperature :
+ 70 C
RoHS :
Details
Product Category :
Wall Mount AC Adapters
Subcategory :
AC-DC Power Supply
Product Type :
Wall Mount AC Adapters
Length :
3.3 in
Operating Temperature Range :
- 20 C to + 70 C
Output Power :
18 W