ME20A1203F01
Mfr.Part #
ME20A1203F01
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Stock
804
In Stock :
804
Product Category :
RoHS :
Details
Series :
ME20 - Level VI
Efficiency :
Level VI
Subcategory :
AC-DC Power Supply
Standard :
2xMOPP
Product Category :
Desktop AC Adapters
SL Power
Input Voltage :
90 VAC to 264 VAC
Product Type :
Desktop AC Adapters
Mounting Style :
Desktop
Connector Type :
Barrel Connector
Output Power :
20 W