ME20A1203B01
Mfr.Part #
ME20A1203B01
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Product Category :
Load Regulation :
Regulated
Region :
North America
Connector Type :
Barrel Connector
Maximum Operating Temperature :
+ 70 C
Minimum Operating Temperature :
- 20 C
Output Power :
18 W
Input Voltage :
100 VAC to 240 VAC