MB400-BCR120
Mfr.Part #
MB400-BCR120
Description
LED LAMP T-3 1/4 BAY 120V MINI R
Datasheets
MB400-BCR120
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING