MB400-BCG15H
Mfr.Part #
MB400-BCG15H
Description
LED LAMP T-3 1/4 BAY 15V MINI GR
Datasheets
MB400-BCG15H
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING