MAFL-010465-CD0B20
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MAFL-010465-CD0B20
Manufacturer
MACOM Technology Solutions
Package / Case
Module
Datasheet
Download
Description
BALUN TRANSFORMER
Manufacturer :
MACOM Technology Solutions
Product Category :
RF Multiplexers
Low Band Attenuation (min / max dB) :
Mounting Type :
Surface Mount
Return Loss (Low Band / High Band) :
-15.0dB / -12.0dB
Product Status :
Obsolete
Package :
Bulk
Frequency Bands (Low / High) :
5MHz ~ 42MHz / 88MHz ~ 1.002GHz
Type :
Diplexer
Series :
Package / Case :
Module
High Band Attenuation (min / max dB) :
Datasheets
MAFL-010465-CD0B20
MAFL-010465-CD0B20 datasheet pdf and RF Multiplexers product details from MACOM stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1.5PF 10% SMD
    CAP SILICON 100PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1PF 20% 50V SMD