LQW15AN39NJ80D
Mfr.Part #
LQW15AN39NJ80D
Description
FIXED IND 39NH 530MA 456MOHM SMD
Lifecycle Status :
IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Mount :
Surface Mount
Terminal Shape :
ONE SURFACE
Inductance :
39nH
Tolerance :
±5%
Frequency - Self Resonant :
3.4GHz
Case Code (Metric) :
Special Feature :
Q MEASURED AT 250 MHZ
Case Code (Imperial) :
Test Frequency :
100MHz
No
Current Rating :
530mA
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
DC Resistance (DCR) :
456mOhm Max
Packaging :
Cut Tape (CT)
ECCN Code :
EAR99
Height :
500μm
Termination :
SMD/SMT
Max DC Current :
530mA
Operating Temperature :
-55°C~125°C
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Q @ Freq :
28 @ 250MHz