LQM21DN220N00L
Mfr.Part #
LQM21DN220N00L
Description
FIXED IND 22UH 13MA 650 MOHM SMD
Tolerance :
±30%
Case Code (Imperial) :
Packing Method :
TR, Embossed Plastic, 7 Inch
Lifecycle Status :
IN PRODUCTION (Last Updated: 2 weeks ago)
Height :
850μm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
DC Current :
13mA
Test Frequency :
1MHz
Max DC Current :
13mA
DC Resistance (DCR) :
650mOhm Max
Depth :
1.45mm
Frequency - Self Resonant :
16MHz
Height Seated (Max) :
0.057 1.45mm
Inductance :
22μH
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Current Rating :
13mA
Datasheets
LQM21DN220N00L
Murata Electronics LQM21DN220N00L
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD