LLC450JR-0R01
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
LLC450JR-0R01
Manufacturer
YAGEO
Package / Case
Axial
Datasheet
Download
Description
RES 0.01 OHM 5% 4.5W AXIAL
Manufacturer :
YAGEO
Product Category :
Through Hole Resistors
Operating Temperature :
-55°C~250°C
Package / Case :
Axial
Factory Lead Time :
20 Weeks
Size / Dimension :
0.709Lx0.252W 18.00mmx6.40mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Power (Watts) :
4.5W
Resistance :
10MOhms
Number of Terminations :
2
Composition :
Wirewound
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
Packaging :
Tape and Box (TB)
Series :
LLC
Published :
Tolerance :
±5%
Supplier Device Package :
Datasheets
LLC450JR-0R01
10mOhms, 4.5W, Wirewound,