LFP1200-B4NMB
Mfr.Part #
LFP1200-B4NMB
Description
SEN LVL LFP CUBIC 3/4 NPT
Amplifiers
Output Type :
NPN / PNP
Voltage - Supply :
12V~30V
Current - Supply :
100mA
Operating Temperature :
-20°C~60°C TA