LFP1200-A5NMC
Mfr.Part #
LFP1200-A5NMC
Description
SEN LVL LFP CUBIC G 3/4
Amplifiers
Output Type :
NPN / PNP
Current - Supply :
100mA
Operating Temperature :
-20°C~60°C TA
Voltage - Supply :
12V~30V