LFP0300-B4NMB
Mfr.Part #
LFP0300-B4NMB
Description
SEN LVL LFP CUBIC 3/4 NPT
Current - Supply :
100mA
Mounting Type :
CABLE
Voltage - Supply :
12V~30V
Operating Temperature :
-20°C~60°C TA