LFP0300-A4NMB
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
LFP0300-A4NMB
Manufacturer
SICK
Description
SEN LVL LFP CUBIC G 3/4
Manufacturer :
SICK
Product Category :
Amplifiers
Operating Temperature :
-20°C~60°C TA
Amplifier Type :
Liquid Level
Output Type :
NPN / PNP
Factory Lead Time :
3 Weeks
Current - Supply :
100mA
Voltage - Supply :
12V~30V