HTS09475003FKB19
Mfr.Part #
HTS09475003FKB19
Tape and Reel (TR)
Radiation Hardening :
No
Power Rating :
3W
Length :
47mm
Factory Lead Time :
111 Weeks
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Tolerance :
1%
Diameter :
8.5mm
Resistance :
500kOhm
Published :
Datasheets
HTS09475003FKB19
Vishay / Sfernice HTS09475003FKB19
Through Hole 500kOhm, Thick Film,