HTS09471004JPB19
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
HTS09471004JPB19
Manufacturer
Vishay / Sfernice
Package / Case
Conformal
Datasheet
Download
Description
RES THICK FILM AXIAL
Manufacturer :
Vishay / Sfernice
Product Category :
Through Hole Resistors
Diameter :
8.5mm
Resistance :
1MOhm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Composition :
Thick Film
Mount :
Through Hole
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Power Rating :
3W
Package / Case :
Conformal
Length :
47mm
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Tolerance :
5%
Datasheets
HTS09471004JPB19
Vishay / Sfernice HTS09471004JPB19
Through Hole 1MOhm, Thick Film,