HTS05235005FKB19
Mfr.Part #
HTS05235005FKB19
Diameter :
4.5mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Tolerance :
1%
Resistance :
50mOhm
Power Rating :
1W
Length :
23mm
Published :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Factory Lead Time :
111 Weeks
Radiation Hardening :
No
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Datasheets
HTS05235005FKB19
Vishay / Sfernice HTS05235005FKB19
Through Hole 50MOhm, Thick Film,