HTS05233305FKB19
Mfr.Part #
HTS05233305FKB19
Tolerance :
1%
Mount :
Through Hole
Radiation Hardening :
No
Diameter :
4.5mm
Length :
23mm
Resistance :
33mOhm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Power Rating :
1W
Datasheets
HTS05233305FKB19
Vishay / Sfernice HTS05233305FKB19
Through Hole 33MOhm, Thick Film,