HTS05231504FKB19
Mfr.Part #
HTS05231504FKB19
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Diameter :
4.5mm
Resistance :
1.5mOhm
Length :
23mm
Published :
Tolerance :
1%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Composition :
Thick Film
Factory Lead Time :
111 Weeks
Power Rating :
1W
Datasheets
HTS05231504FKB19
Vishay / Sfernice HTS05231504FKB19
Through Hole 1.5MOhm, Thick Film,