HTS00685005JKB15
Mfr.Part #
HTS00685005JKB15
Conformal
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Resistance :
50mOhm
Diameter :
3.5mm
Composition :
Thick Film
Power Rating :
1W
Length :
14mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Tolerance :
5%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
HTS00685005JKB15
Vishay / Sfernice HTS00685005JKB15
Through Hole 50MOhm, Thick Film,