HTS00683904JKA20
Mfr.Part #
HTS00683904JKA20
Not Applicable
Power Rating :
1W
Published :
Mount :
Through Hole
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Diameter :
3.5mm
Factory Lead Time :
111 Weeks
Packaging :
Tape and Box (TB)
Tolerance :
5%
Resistance :
3.9MOhm
Length :
14mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Datasheets
HTS00683904JKA20
Vishay / Sfernice HTS00683904JKA20
Through Hole 3.9MOhm, Thick Film,