HTS00681305FKB15
Mfr.Part #
HTS00681305FKB15
Diameter :
3.5mm
Power Rating :
1W
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Resistance :
13mOhm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Tolerance :
1%
Length :
14mm
Datasheets
HTS00681305FKB15
Vishay / Sfernice HTS00681305FKB15
Through Hole 13MOhm, Thick Film,