HTS00681006FPA20
Mfr.Part #
HTS00681006FPA20
Diameter :
3.5mm
Packaging :
Tape and Box (TB)
Factory Lead Time :
111 Weeks
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Length :
14mm
Tolerance :
1%
Mount :
Through Hole
Radiation Hardening :
No
Resistance :
100MOhm
Power Rating :
1W
Thick Film
Published :
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Datasheets
HTS00681006FPA20
Vishay / Sfernice HTS00681006FPA20
Through Hole 100MOhm, Thick Film,