HTS00636804DPB17
Mfr.Part #
HTS00636804DPB17
Tolerance :
0.5%
Length :
8.5mm
Diameter :
2.2mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Resistance :
6.8mOhm
Conformal
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Datasheets
HTS00636804DPB17
Vishay / Sfernice HTS00636804DPB17
Through Hole 6.8MOhm, Thick Film,