HTS00633305FPB17
Mfr.Part #
HTS00633305FPB17
Diameter :
2.2mm
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Length :
8.5mm
Tolerance :
1%
Resistance :
33mOhm
Datasheets
HTS00633305FPB17
Vishay / Sfernice HTS00633305FPB17
Through Hole 33MOhm, Thick Film,