HTS00631006FPA20
Mfr.Part #
HTS00631006FPA20
Through Hole Resistors
Radiation Hardening :
No
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Tolerance :
1%
Resistance :
100MOhm
Length :
8.5mm
Packaging :
Tape and Box (TB)
Diameter :
2.2mm
Datasheets
HTS00631006FPA20
Vishay / Sfernice HTS00631006FPA20
Through Hole 100MOhm, Thick Film,