HTS00631005KKA20
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
HTS00631005KKA20
Manufacturer
Vishay / Sfernice
Package / Case
Conformal
Datasheet
Download
Description
RES THICK FILM AXIAL
Manufacturer :
Vishay / Sfernice
Product Category :
Through Hole Resistors
Tolerance :
10%
Package / Case :
Conformal
Composition :
Thick Film
Mount :
Through Hole
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Published :
Length :
8.5mm
Resistance :
10MOhm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
111 Weeks
Diameter :
2.2mm
Packaging :
Tape and Box (TB)
Datasheets
HTS00631005KKA20
Vishay / Sfernice HTS00631005KKA20
Through Hole 10MOhm, Thick Film,