HTS00631005JKA20
Mfr.Part #
HTS00631005JKA20
Length :
8.5mm
Resistance :
10MOhm
Packaging :
Tape and Box (TB)
Diameter :
2.2mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Tolerance :
5%
Datasheets
HTS00631005JKA20
Vishay / Sfernice HTS00631005JKA20
Through Hole 10MOhm, Thick Film,