HTS00589534FPB17
Mfr.Part #
HTS00589534FPB17
Through Hole Resistors
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Resistance :
9.53MOhm
Published :
Tolerance :
1%
Length :
7mm
Factory Lead Time :
111 Weeks
Diameter :
1.6mm
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Datasheets
HTS00589534FPB17
Vishay / Sfernice HTS00589534FPB17
Through Hole 9.53MOhm, Thick Film,