HTS00585494FKB17
Mfr.Part #
HTS00585494FKB17
Through Hole Resistors
Published :
Tolerance :
1%
Length :
7mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Resistance :
5.49MOhm
Diameter :
1.6mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
111 Weeks
Datasheets
HTS00585494FKB17
Vishay / Sfernice HTS00585494FKB17
Through Hole 5.49MOhm, Thick Film,