HTS00584705JPB17
Mfr.Part #
HTS00584705JPB17
Tolerance :
5%
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Resistance :
47mOhm
Length :
7mm
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Diameter :
1.6mm
Datasheets
HTS00584705JPB17
Vishay / Sfernice HTS00584705JPB17
Through Hole 47MOhm, Thick Film,