HTS00582214FKB17
Mfr.Part #
HTS00582214FKB17
Resistance :
2.21MOhm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Diameter :
1.6mm
Length :
7mm
Tolerance :
1%
Datasheets
HTS00582214FKB17
Vishay / Sfernice HTS00582214FKB17
Through Hole 2.21MOhm, Thick Film,