HTS00581075FKB17
Mfr.Part #
HTS00581075FKB17
Length :
7mm
Resistance :
10.7mOhm
Diameter :
1.6mm
Tolerance :
1%
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Datasheets
HTS00581075FKB17
Vishay / Sfernice HTS00581075FKB17
Through Hole 10.7MOhm, Thick Film,