HTS00581006FKB17
Mfr.Part #
HTS00581006FKB17
Tolerance :
1%
Factory Lead Time :
111 Weeks
Diameter :
1.6mm
Length :
7mm
Resistance :
100MOhm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Composition :
Thick Film
Published :
Datasheets
HTS00581006FKB17
Vishay / Sfernice HTS00581006FKB17
Through Hole 100MOhm, Thick Film,