GRM0335C1E820JA01D
Mfr.Part #
GRM0335C1E820JA01D
Description
CAP CER 82PF 25V C0G/NP0 0201
Tape and Reel (TR)
HTS Code :
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
Thickness (Max) :
0.013 0.33mm
EAR99
Lead Free :
Lead Free
Height :
330μm
Tolerance :
±5%
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Dielectric :
Capacitance :
82pF