GLF201208T2R2M
Mfr.Part #
GLF201208T2R2M
Description
FIXED IND 2.2UH 350MA 560MOHM SM
Tolerance :
±20%
Inductance :
2.2μH
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Max DC Current :
350mA
Lifecycle Status :
Obsolete (Last Updated: 1 month ago)
Operating Temperature :
-20°C~105°C
Current Rating :
350mA
DC Resistance (DCR) :
560mOhm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Current - Saturation :
220mA
Datasheets
GLF201208T2R2M
TDK Corporation GLF201208T2R2M
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD