FX28R0984-0A
Mfr.Part #
FX28R0984-0A
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Description
FERRITE 220OHM HINGED 18X0.90MM
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
Cable Ferrites
Design :
Hinged (Snap On)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Length :
0.945 24.00mm
Outer Dimension :
0.984 W x 0.303 H (25.00mm x 7.70mm)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Diameter - Inner :
0.709 W x 0.035 H (18.00mm x 0.90mm)
Impedance @ Frequency :
220Ohm @ 100MHz
Factory Lead Time :
4 Weeks
Type :
Flat
Mounting Type :
Free Hanging
Published :
Material :
28
Datasheets
FX28R0984-0A
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FERRITE CORE 150 OHM SOLID
  • Würth Elektronik
    FERRITE CORE 246 OHM HINGED 8MM
    FERRITE CORE 100 OHM SOLID
    FERRITE CORE 338 OHM SOLID
    FERRITE CORE 321 OHM HINGED 6MM