FIHAA20C2F
Mfr.Part #
FIHAA20C2F
Stock
10
In Stock :
10
Current :
20A
Inductance :
1mH
Frequency - Operating :
DC~400Hz
Operating Temperature :
-40°C~110°C
Datasheets
FIHAA20C2F
XP Power FIHAA20C2F
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH