FC3BSCBGM26.0-T3
Mfr.Part #
FC3BSCBGM26.0-T3
Description
CRYSTAL 26MHZ 12PF SMT
Crystals
JESD-609 Code :
e4
Frequency Tolerance :
30 PPM
Base Product Number :
DTS20F21
Reach Compliance Code :
Compliant
Operating Temperature :
-40 to 85 °C
Load Capacitance :
12 pF
Factory Lead Time :
9 Weeks
Frequency Stability :
50 PPM
Package :
Bag
Crystal/Resonator Type :
PARALLEL - FUNDAMENTAL
Series :
Standard Frequency :
26 MHz
Product Status :
Active
Operating Frequency :
26 MHz