EXC821SF
Mfr.Part #
EXC821SF
Description
RF ANT 861MHZ WHIP STR SF CONN
Termination :
SF
Frequency Range :
821MHz~902MHz
Frequency :
902MHz
Height (Max) :
4.600 116.84mm
Published :
Factory Lead Time :
8 Weeks
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Connector Mount
RF/Microwave Device Type :
MOBILE STATION ANTENNA
Frequency (Center/Band) :
861MHz
Reach Compliance Code :
Unknown
Datasheets
EXC821SF
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount SF 861MHz Bulk 4.600 116.84mm