EXC806SFU
Mfr.Part #
EXC806SFU
Manufacturer
TE Connectivity Laird
Package / Case
806
Datasheet
Download
Description
RF ANT 836MHZ WHIP STR SFU CONN
RF Antennas
Package / Case :
806
Power - Max :
50W
Height (Max) :
4.600 116.84mm
1.5
Reach Compliance Code :
Unknown
Termination :
SFU
Applications :
Bluetooth, Wi-Fi
Factory Lead Time :
6 Weeks
Packaging :
Bulk
Pbfree Code :
yes
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Frequency :
866MHz
Mounting Type :
Connector Mount
RF Family/Standard :
Bluetooth, WiFi
Frequency (Center/Band) :
836MHz
Frequency Range :
806MHz~866MHz
Datasheets
EXC806SFU
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount SFU 836MHz Bulk 4.600 116.84mm Bluetooth, Wi-Fi