EXC-X4CE600U
Mfr.Part #
EXC-X4CE600U
Manufacturer
Panasonic
Package / Case
0202 (0505 Metric)
Datasheet
Download
Description
CMC 100MA 2LN 60 OHM SMD
Manufacturer :
Panasonic
Product Category :
Common Mode Chokes
Mounting Type :
Surface Mount
HTS Code :
Case Code (Imperial) :
Impedance @ Frequency :
60Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max) :
100mA
Factory Lead Time :
11 Weeks
ECCN Code :
EAR99
Series :
EXCX4
Published :
Size / Dimension :
0.026Lx0.020W 0.65mmx0.50mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Package / Case :
0202 (0505 Metric)
Filter Type :
Signal Line
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Rated DC :
5V
Height :
355.6μm
DC Resistance (DCR) (Max) :
2.4Ohm