DLW5ATH450TQ2L
Mfr.Part #
DLW5ATH450TQ2L
Description
CMC 4A 2LN 45 OHM SMD AEC-Q200
ROHS3 Compliant
Mounting Type :
Surface Mount
Impedance :
45Ohm
Voltage - Rated DC :
50V
Lifecycle Status :
IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
Factory Lead Time :
8 Weeks
Current Rating (Max) :
4A
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
Series :
DLW5A
Size / Dimension :
0.197Lx0.142W 5.00mmx3.60mm
Height (Max) :
0.093 2.35mm
Filter Type :
Power, Signal Line
Impedance @ Frequency :
45Ohm @ 100MHz
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Number of Lines :
2
DC Resistance (DCR) (Max) :
13mOhm