DLW5ATH151MQ2L
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DLW5ATH151MQ2L
Manufacturer
Murata Electronics
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet
Download
Description
CMC 3A 2LN 150 OHM SMD AEC-Q200
Stock
278
In Stock :
278
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Common Mode Chokes
Lifecycle Status :
IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Rated DC :
50V
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines :
2
Series :
DLW5A
Mounting Type :
Surface Mount
Factory Lead Time :
8 Weeks
Height (Max) :
0.093 2.35mm
Width :
3.6mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.142W 5.00mmx3.60mm
Filter Type :
Power, Signal Line
Length :
5mm
DC Resistance (DCR) (Max) :
20mOhm
Impedance @ Frequency :
150Ohms @ 100MHz
Impedance :
150Ohm
Current Rating (Max) :
3A