CT8645LLF-331L-TH
Mfr.Part #
CT8645LLF-331L-TH
Description
LO CORE LOSS HI-I TOROID INDCTOR
DC Resistance (DCR) :
103mOhm
Inductance :
330 µH
Tolerance :
±15%
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Type :
Toroidal
Series :
ct8645llf
Datasheets
CT8645LLF-331L-TH
Central Technologies CT8645LLF-331L-TH
CT8645LLF-331L-TH datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Central stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD