CT0402CSF-36NG
Mfr.Part #
CT0402CSF-36NG
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Stock
320
In Stock :
320
DC Resistance (DCR) :
460mOhm
Tolerance :
±2%
Inductance :
36 nH
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant :
2.2GHz
Datasheets
CT0402CSF-36NG
Central Technologies CT0402CSF-36NG
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD