CDRH3D16/HPNP-2R2NC
Mfr.Part #
CDRH3D16/HPNP-2R2NC
Description
FIXED IND 2.2UH 2.3A 59 MOHM SMD
Packaging :
Cut Tape (CT)
Depth :
4mm
Height :
1.8mm
DC Resistance (DCR) :
59mOhm Max
Current Rating :
2.3A
Current - Saturation :
1.75A
Factory Lead Time :
28 Weeks
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
DC Current :
2.3A
Series :
CDRH3D16/HP
Package / Case :
Nonstandard
Reach Compliance Code :
Unknown
Inductance :
2.2μH
Max DC Current :
2.3A
Test Frequency :
100kHz
Size / Dimension :
0.150Lx0.150W 3.80mmx3.80mm
DUAL ENDED
Military Standard :
Not
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Tolerance :
±30%
TR
Sumida Corporation CDRH3D16/HPNP-2R2NC
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD