B43547E2128M060
Mfr.Part #
B43547E2128M060
Number of Pins :
2 Pin
ESR :
60 mOhms
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Length :
45 mm
Lead Spacing :
10 mm
Diameter :
35 mm
Ripple Current :
3.93 A
Tolerance :
20 %
Test Frequency :
100 Hz
Capacitance :
1200 uF
Datasheets
B43547E2128M060
Introducing Unclassified EPCOS (TDK) B43547E2128M060 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Number of Pins:2 Pin, Type:Long Life Capacitors, B43547E2128M060 pinout, B43547E2128M060 datasheet PDF, B43547E2128M060 amp .Beyond Unclassified EPCOS (TDK) B43547E2128M060 ,we also offer 5801925, F-631, 47480-0001, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
1200 uF Capacitor 20 % 3.93 A