B39152B8842P810
Mfr.Part #
B39152B8842P810
Description
FILTER SAW
SAW Filters
Series :
Product Status :
Last Time Buy
Package :
Bulk
Datasheets
B39152B8842P810
B39152B8842P810 datasheet pdf and SAW Filters product details from Qualcomm stock available at
Manufacturer related products
    RESONATOR SAW 915MHZ SMD
    RESONATOR SAW CER 315.5MHZ SMD
    RESONATOR SAW CER 315MHZ SMD
    FILTER SAW 5SMD
    FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD